| HeLps a întrebat:

nu stiu daca categoria este chiar cea mai potrivita.
Am fost plecat 3 saptamani la bunica mea, cand am plecat de o casca de la telefon era pe birou si atarna, cand m`am intors acasa fix in momentul cand am intrat in camera castile au cazut cu totul de pe biruo, intrebarea me este, daca a fos o coincidenta sau... nu stiu, voi ce parere aveti, adica totusi au avut timp 3 saptamani sa cade, dar totusi au cazut cand am intrat eu in camera.
Astept parerile voastre.

4 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Aproape sigur a fost curent. Desi nu e exclusa nici o coincidenta foarte mare. S-au intamplat si lucruri mai ciudate laughing

| Morphines a răspuns:

Probabil când ai intrat ai făcut curent deschizând ușa și așa au căzut. Stai liniștit, nu era o fantomă. Sau poate era...winking

| HeLps explică (pentru Morphines):

Probabil, oricum a fost foarteee ciudat

| Morphines a răspuns (pentru HeLps):

Îmi imaginez.