| alexxxxxxxxxx a întrebat:

Salut! Vi s-a întâmplat vreodată să simțiți brusc o stare de somnolenta? Acum câteva luni mi se întâmpla destul de des și deși mă trezeam de dimineață după îndeajuns somn, pe la prânz trebuia să dorm neapărat macar o jumătate de oră.Azi mi s-a întâmplat iar chiar daca băusem o cafea de dimineață.E posibil sa aibă legătură cu starea psihică și mentală?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da mi s-a întâmplat. 2. Da, e posibil.

| oglindasultanului a răspuns:

Suprasolicitat emotional sau psihic, epuizat. Ai nevoie de odihna sa-ti revii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Yparisa a răspuns:

Poate de la caldura? In general e normal sa te ia somnul pe la ora 15, de aia se recomanda sa bei un fresh de portocale sau sa mananci un mar la ora aia.