| Rusaneanu_Robert-Catalin_1999 a întrebat:

Salut,

Vreau sa dau la Tudor Vianu mate-info, daca este cineva de acolo, imi poate spune cum sunt profesorii, cam ce materii sunt, si in ce proportii.
Si daca poti, sa-mi spui orarul pe care l-ai avut la Tudor Vianu in clasa a 9-a.
Multumesc!
P.S. dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bianca996 a răspuns:

Buna.Eu am trecut acum clasa a 10-a si pot sa-ti spun ca e foarte frumos la liceu.Ai de invatat destul de mult, daca vrei note mari...ca la orice alt liceu.Materiile sunt obisnuite, nu este nimic in plus fata de alt liceu, numai info faci mai mult, deoarece este intensiv.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorii sunt niste comunisti si bagi multa mate si treptat si informatica, si prin asta sa nu intelegi ca stai pe mess si pe TPU, ci niste chestii destul de naspa!