| iKt3r a întrebat:

Salutare.
Am o mica problema...
Imi aud numele, mai exact pe cineva care ma striga.
Prima oara eram la calculator jucandu-ma, iar la o saptamana tatal meu a avut un mic accident, ia explodat o butelie mica in mana si a luat foc partial, adica arsuri pe o mica parte a corpului.
A doua oara eram la televizor linistit, iar cam tot la o saptamana bunicul meu a facut un accident vascular, iar la o luna a decedat.
Acum pentru a treia oara, dormeam, nu stiu sigur daca visam si ce visam, dar deodata aud cum ma striga tatal meu foarte tare, si ma trezesc brusc, eram singur acasa, si nimeni nu ma strigase nici de afara.
Sper sa nu fiu nebun sau senil. La inceput nu am crezut ca are vreo legatura sau ceva in comun, dar acum nu stiu ce sa mai cred.
Va rog daca aveti vreo explicatie sa-mi spuneti si mie. Si va rog nu raspundeti in bataie de joc sau doar ca sa va aflati in treaba, raspundeti doar cei care aveti o explicatie pentru asa ceva.
Multumesclove struck

Răspuns Câştigător
| Adeniy a răspuns:

Poate ca e doar pura coincidenta.Probabil fiindca ti s-a intamplat o data si tot ai senzatia ca se intampla.

3 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Şi eu aud mereu o portieră trântindu-se şi nu m-a lovit nici o maşină.

| Madut a răspuns:

Ai o imaginatie foarte bogata, mintea iti joaca feste. incearca sa te linistesti nu te mai gandii la chestii de genu si totu o sa fie bine.

| Mihai_Savin_1990 a răspuns:

Nu vreau sa par nesimtit, dar.
Nu crezi ca pentru cineva care are o problema. emoticonul :X e putin deplasat?