| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Salutare dragi concetățeni. Ce va face Orban ca premier în opinia dvs?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic. Nothing, Nada. Nema. Niente. Nichts, Semit. Rien, Asgjë, কিছু না, Ei mitään, Ingenting, Hичего si... tot asa. laughing

| brokxy a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ai de capu meu ce-i limba asta,, কিছু না,, hieroglife? laughing laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru brokxy):

Bengaleză rolling on the floor

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru corbulalbrosu):

Astea sunt chestii foarte importante pentru țară! rolling on the floor

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Isi baga muschiul atrofiat dintre picioare in Romania

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru mgtow):

Ca și toți ceilalți politicieni

| AvalohAlyn a răspuns:

Va fi doar un guvern pe termen scurt, de tranziție, de 1 an până la alegerile parlamentare de anul viitor.Important e sa mai repare ce a stricat PSD-ul..Eu așa sper.

| brokxy a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cica va iesii Dragnea mai repede din puscarie.
a auzit deja ca ii cade regatul si vrea sa vina inapoi sa il salveze! laughing laughing laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar sa te preocupe dezvoltarea ta persoanala, care este de 100000 de ori mai indicata decat rahatutile parlamentare la varsta ta, nu este posibil?
Zic asta... sa te ajut, ca sa discuti despre astfel de lucruri, iti garantez eu, un milion la suta, ca nu te ajuta cu absolut nimic. E o pierdere de timp.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru DoarBogdan):

Mereu am urât politica, dar dacă mă bați la cap cu un subiect (în cazul de față politica pe care o aud/văd peste tot, articole recomandate la fiecare știre pe care o citesc, oameni vorbind, etc), am pus această întrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns:

Nimic, asa cum nici un alt politician nu va face, nici unu nu e pus acolo sa ne face noua bine, sunt pusi de grupuri de interese ca sa le serveasca lor, ca nu degeaba le finanteaza aia campaniile.

| relian a răspuns:

laughing dragi concetateni asta da suna tare de tot laughing imi place cum te exprimi

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru relian):

No, trebuie să fiu mai „politicoasă", csf laughing

| Catrice a răspuns:

Ce au făcut și cei dinaintea lui.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Catrice):

Sa nu exageram. Daca si astia reusesc sa fie la fel de infecti ca pesedeii de dinaintea lor, o sa mincam la primavara din tomberoane.

| Andreeush a răspuns:

Nu știu.

| minrest a răspuns:

Sper ca nu mare lucru, va fi un guvern fara sprijin, care va gestiona situatia pana dupa alegerile parlamentare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru minrest):

Alegeri parlamentare pe care le va castiga tot PNL.

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, le va castiga tot PNL, dar va fi in alta situatie. In primul rand, va avea sprijin parlamentar foarte bun. Apoi, va avea mandatul popular ca sa guverneze. Asa ca va putea face multe, impreuna cu viitorii lui aliati, USR; dar asta dupa parlamentare.

| Dismally a răspuns:

Fa schimba clientela de partid a PSD-ului cu cea a propriului partid.

| Bizon95 a răspuns:

We're DOOMED! big grin
(vine judecata de apoi)

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O sa ne fure ca de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

| LupusDei1993 a răspuns:

Face din bici de piele.

| OctavianSps a răspuns:

Danseaza, ca se pricepe.