| Ionică a întrebat:

Salutare! Se organizeaza intalniri cu utilizatorii site-ului www.tpu.ro din toata tara (ma refer la nivel national)? Daca da, cine le organizeaza? Si hai sa ne intalnim in Constanta (la nivel national) cand puteti sau la vara, cum vreti. Se poata organiza si pe plan local? Pentru totii utilizatorii din Romania si din Constanta, e o idee buna?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Constantaday dreaming
Ar fi cevahee hee
Insa cred ca o intalnire generala daca va avea loc candva, va fi la Bucurestihappy

| Bacemi a răspuns:

Ar fi ceva frumos dar mi-e greu sa cred ca ar veni extraordinar de multi. Nu prea au succes astfel de intalniri. Pe plan local ar fi ceva frumos sa se intalneasca membrii din cand in cand la cate o iesire.

| hamsterx a răspuns:

Ar fi dragut, eu sunt de acord! happy imi place ideea.la Constanta, la vara ar fi idealbatting eyelashes

| lavyBandB a răspuns:

Mda... dar de ce tocmai la Constanta? aaa.sa nu pleci tu din oras.De ce la mare si nu la munte?