| BaiatSimpatic a întrebat:

Salutare.
Sincer imi place de vara mea si o iubesc, simt ca nu mai pot trai fara ea, suntem rude de grad 3. Imi place mult, mi-e rusine de ea si mi-e rusine de multe lucuri :-( I-am spus vreau sa am cu ea si un copil. Nu stiu ce fac.

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca sa uiti de de ea ca nu va aduce nimic bun doar te va face sa suferi mai devreme sau mai tarziu...

| LordCristobal a răspuns:

Nu e bine si nu e nici sanatos sa te indragostesti de rude.
Ar fi bine sa te uiti si la alte fete.

| ShaOfHatred a răspuns:

*"Sweet home Alabama" starts playing*
Man, știu că dacă o rudă nu e minim de grad 4, nu te poți căsători cu ea legal.
Dar oricum, e vară-ta ****. Las-o dracul. Ești tânăr, probabil la pubertate, circulă hormoni în tine, te înțelegi bine cu ea, e normal să te simți așa. Dar o să treacă crede-mă. Dar până trece, DON'T TOUCH YOUR COUSIN MAN

| sammie a răspuns:

Îți pierzi timpul, n-ai de unde să știi dacă ea place pe cineva și pe cine.

| BaiatSimpatic explică (pentru sammie):

Si ea are poza in telefon meu cu mine nu stiu ce fac sad ii foarte greu asa la inceput

| BaiatSimpatic explică (pentru sammie):

Ea in telefon ei are poza cu mine scuze de greseli!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și mie îmi place de toamna mea. laughing

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu te uita la aproapele tău cu alți ochi și alte intenți bolnave revinoți și înțelege conștientizează ca este aproapele tău ori care ar fi gradul între voi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 poate și mai mult dar tot de al tău este tot de aproapele tău este tot varul tău rămâne tot verișoara ta rămâne nu va uitați la ai verișori voștri cu gânduri murdare cu intenți bolnave cu mintea plină de prosti este varul tău verișoara ta aproapele tău.