| neboonel a întrebat:

Exista posibilitatea sa leg un cablu de la o boxa la o mufa jack de la casti. Vreau sa imi pun boxa la telefon. La cablul de la mufa jack, am un fir rosu, unul verde si unul auriu, iar la cablul de la boxa am doua cabluri unul negru iar celalalt negru cu o linie alba pe el (din cate stiu eu acesta cu linie alba este plusul ) cum pot sa conectez cablul de la boxa la mufa jack in asa fel sa o pot baga la telefon.

3 răspunsuri:
| neboonel explică:

Merge, am mai pus o boxa de la altcineva, identica, dar tipului i-a facut-o taicasau!

| Claudiupromotion a răspuns:

Nu ai cum sa pui o boxa simpla la telefon deoarece telefonul nu are destula putere, oar in cazul asta iti trebuie un amplificator.

| neboonel explică (pentru Claudiupromotion):

Pai nu este boxa foarte mare, am mai pus o alta boxa de la altcineva si a mers. Aceasi boxa dar tipului i-a facut-o taicasului.