| ady18 a întrebat:

Vreau sa leg o boxa La telefon printr-o mufa de casti! aceasta are o gramada fire Unul rosu cu auriu, auriu/ albastru si verde
cum le leG?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa afli raspunsul corect intraba pe cineva care se pricepe un maistru un inginer sau poate un profesor.

| marian5693 a răspuns:

In general cel rosu e pentru microfon, iar cel verde e pentru audio, restul nu stiu. Ar trebui sa incerci cu cel verde.

| sergiuvipera2014 a răspuns:

Incerci toate cablurile pana unul din ele merge.

| anonym1000 a răspuns:

Incearca cu cel rosu si daca nu merge incearcale pe toate pana vezi ca unul dinte ele functioneaza

| ady18 explică (pentru anonym1000):

Mersi mult

| K0sti a răspuns (pentru ady18):

Vezi cum faci sa arzi amplificatorul!