| florynstefan1 a întrebat:

Salutare tuturor utilizatorilor TPU!
Ati observat ca asa zisi badboys au mai mult noroc in dragoste decat un baiat cuminte si iubitor?
Si sunt mai apreciati decat baietii cuminti?
E ridicol.
Voi ce parere aveti?
De ce unele fete dau cu piciorul baietilor timizi, grijulii cuminti, si ii prefera pe badboys care le ajuta sa isi faca machiajul si chiar uneori le scuteste de a merge la medicul dentist daca intelegeti ce vreau sa zic! Chiar sunt curios! A si mai este ceva fetele acestea majoritatea se intorc la cei carora le-au fat cu piciorul!

17 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am avut si si.Nu am inlocuit pe niciunul cu celalalt ci doar am experimentat sa stiu si sa vad ce mi se potriveste si acum am un baiat respectos, iubitor si cuminte dar rau cand vine vorba de a ma apara sau a lupta pentru dragostea noastra big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://ibb.co/m41Gdk

Nu te mai plânge atât.Fix aceeaşi treabă e şi la băieți/bărbați.Cel mai mult vă atrag pițipoancele.
Pur şi simplu lumea e plină de cocalari, golani şi pițipoance.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pitipoancele sunt mai hulite decat multe specimene pe lumea asta.
Barbatii nu prefera specimenele alea, ci doar baieteii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

După logica ta, 90% dintre "bărbați" sunt de fapt băieței.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai bagati barbatii in aceeasi oala, eu de exemplu nu prefer o pitipoanca, ci o femeie de omenie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu îi bag, eu pur şi simplu reproduc în răspunsul meu ceea ce văd tot timpul pe stradă.Nu contează cât de drăguță o tipă, dacă nu e îmbrăcată sumar nu se uită nici un bărbat în direcția ei.La polul opus, am văzut femei deloc atractive, fără pic de forme şi babete la față dar care le atrăgeau privirile bărbaților din motivul că erau pițipoance, că se îmbrăcau la fel ca şi pițipoancele. Sper că te-am lămurit acum.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

De 1000 de ori e mai atractiva pentru mine o tipa mai delicata,draguta, feminina, mie ele imi atrag atentia,, nu babetele alea pitipoance, nu stiu cum cineva ar putea sa fie atras de ele /

Răspuns utilizator avertizat
| Deliiiia a răspuns:

Bună, fetele nu vor pe cineva care e ca o,, muiere'', dacă mă înțelegi, vor băieți care sunt considerați puternici și influenți și în societatea noastră aceia sunt cei mai glumeți, ușor batjocoritori și așa mai departe. Învață să fii mai îndrăzneț.

| Xelon a răspuns:

E simplu.
Tu ai sta langa alt "barbat"?
Asa si ele nu vor sa aiba langa ele o fetita
"Bad boys" astia cum ii numesti tu(desii majoritatea nu fac altceva decat sa bea o bere sau sa fumeze)sunt mai masculini.

Răspuns utilizator avertizat
| Xelon a răspuns (pentru florynstefan1):

Scuza-ma ca nu mi-am dat seama ca tu voiai o incurajare, eu ti-am raspuns la intrebare...
Ps.Ma bucur ca ti-ai dat seama ce persoana sunt din 5 cuvinte...

Răspuns utilizator avertizat
| Xelon a răspuns (pentru florynstefan1):

Poti sa imi spui si mie unde am ras de tine la primul raspuns?
Ai complexe mari si stai prost si cu increderea, intelege ca eu doar ti-am raspuns.

Răspuns utilizator avertizat