| AndreeaZM a întrebat:

Dragii,baietii! Am o intrebare :Voi apreciati fetele cuminti? Din cate am vazut majoritatea baietilor sunt morti dupa curve...De ce?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mODIN a răspuns:

Eu cel putin imi dau facedesk cand vad pitipoance la scoala.Iti zic eu ce se intampla.Alea se imbraca astfel incat sa li se vada "formele" iar noi pentru ca suntem perversi de dam din instinct pe langa ele.Dar numai celor care au muschi in loc de creier ajunge sa le placa de una.

| jupinu2011 a răspuns:

Eu caut o fata cuminte dar nu gasesc si aiea sunt prosti care cauta curve eu de felul meu sunt rau dar aiea sunt prosti ca cauta fete rele.

| Duku99 a răspuns:

Pentru ca noi baietii suntem niste porci. Dap, suntem niste animale, majoritatea, si gandim cu capul mic in loc sa il folosim pe cel mare. Eu cel putin apreciez fetele linistite, cele timide si inchise in ele... Mi se par dragute ^_^