| MistikkGirl a întrebat:

Salutik prieteni. Dati link sau scrieti niste statusuri trasnet de haioase.Ms ff mult...

Răspuns Câştigător
| M' a răspuns:

1. Nu am bani de status…. i’am cheltuit pe avatar.

2. Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi…

3. Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina…

4. Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama!

5. Diplomatia este arta de a spune: "Cutu, cutu …", pana ce apuci sa pui mana pe o piatra.

6. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

7. Pestele care lupta impotriva curentului…. moare electrocutat.

8. Status under construction.

9. Foaie verde de Bihor nu da mass ca ai ignore!

10. Nu fura. guvernul uraste competitia.

11. Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri…

12. Consumul excesiv de alcool duce la terminarea acestuia.

13. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

14. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

15. O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.

16. Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.

17. Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

18. A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.

19. Vand elastic extensibil cu posibilitati de intindere si revenire.

20. Bunica mea are un caine atat de batran incat il duce cu roaba la poarta sa latre.

5 răspunsuri:
| M' a răspuns:

1. AZI NU!

2. Nervi, DND!

3. Nu te risca. Ignore iminent!

4. DND aka Do Not Disturb. Capisci?

5. Nervos, nu-i raspund nici la Cristos.

6. In padurea cu alune aveau casa 2 pitici, vine pupaza si spune…MARSH…MARSH… in *** de aici!

7. Nu sunt pentru nimeni, asa ca DND.

8. Nu forta ca iei ignore. Pusi.

9. DND… f*t muste… bazai?

10. Nu deranja nu am chef de nimeni in caz contrar TE DAU DRACU!

Bonus: Cica au pus turcii la intrarea in moschee un cuvant scurt neinteles nici de cei mai mari intelepti : ‘DND’

| M' a răspuns:

Dragostea eterna dureaza 3 luni.

• Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

• Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

• De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si sa zbori?

• A gresi este omeneste…totusi, a da vina
pe altul este si mai omeneste.

• Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

• Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

• Ignoranta ta ma omora…..mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

• Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

• Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!

• Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

• Eu nu sufar de nebunie … ma bucur de ea in fiecare minut.

• Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.

• Fugi de tentatii…. dar incet sa te poata ajunge.

• Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

• Nu exista femei urate, ci doar barbati insuficient de beti.

• Nu-ti ridica femeia la cer ca te va insela cu primul inger.

• Unde’s doi placerea creste.

• Logica multor femei te sufoca prin lipsa ei.