| ZzaKazZ a întrebat:

Saluut! Sunt un tip foarte sociabil. Imi place sa ies afara, sa cunosc persoane si ador sa glumesc love struck,dar exista o problema. NU prea gasesc tipe/tipi la fel de sociabili. In societatea asta,greu gasesti persoane cu care sa ai ceva de discutat. Am cautat si pe net; persoane din alte orase,dar la fel: timizi si neavand ce discuta cu ei. Ca sa trecem la intrebare, v'as ruga sa imi spuneti daca stiti site-uri de unde as putea cunoaste persoane, cum e Lipiciosii.ro. ^^ sau de ce nu? sa lasa'ti mai jos un coment si sa putem discuta (fete/baieti nu conteaza.doar sa fie deschisi la conversatii si sa avem ce vorbi) big grin cel mai bun raspuns, desigur, va fi rasplatit cu funda. O zi buna happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt deschisa la conversatii, insa nu garantez ca ai avea ce vorbi cu mine.
Apropo, cine stabileste limita?

| ZzaKazZ explică (pentru anonim_4396):

Odata ce suntem deschisi la conversatii, este clar avem ce vorbi, nu crezi?thinking happy Ne legam noi de subiecte. Limita fiind?

| NameInUse a răspuns:

Buna!^_^
Ne poti spune si noua ce varsta ai?
Ma aflu in aceeasi situatie ca si tine, dar cred ca varsta ar putea fi o problema.

| ZzaKazZ explică (pentru NameInUse):

Heiiibatting eyelashes 17 ani. Poti lasa un site de socializare aici si sa preluam discutia. Nu cred ca varsta ar fi o problema (doar daca este de zeci de ani laughing )

| NameInUse a răspuns (pentru ZzaKazZ):

Eu am 19. E ok, nu-i mare diferenta. Nu pot vorbi despre pokemoni si scheme cu kendama, de asta zic ca varsta ar fi o problema.
Am cont de Facebook. E ok?

| ZzaKazZ explică (pentru NameInUse):

E al naibii de greu sa faci scheme cu kendama laughing (cel putin, asa consider eu thinking) Da, e ok. Lasa'l tu aici, si iti dau cerere big grin