| anonim_4396 a întrebat:

Se poate face abonament la Vodafone de catre parintii unei persoane minore (15 ani si 6 luni) pe numele lui daca el are buletin? Sau trebuie doar pe numele parintelui?

SI inca ceva: daca se poate face numai pe numele parintelui, mai poate face alt abonament pe numele lui daca are deja pe doua numere, dar pe acelasi nume?

2 răspunsuri:
| twink a răspuns:

Contractul de abonamente se poate semna numai de catre o persoana majora! la 15 ani mai ai de asteptat happy sau alegi varianta cu abon pe numele parintilor. Da se poate sa mai faca inca un abonament pe langa cele existente dar e posibil sa se ceara o garantie sau plata in avans la activarea numarului

| bogdy2009 a răspuns:

Se poate face, cu buletinul, dar te sfatuiesc sa nu te bagi la vodafone, ca te fura aia acolo, de sa-mi bag picioarele.
am luat eu abonament si m-au mancat astia la bani, cate 1 mil pe luna timp de 2 ani AM de datangry