| Ana a întrebat:

Se poate sa racesc la ovare daca stau in casa doar in bluza de pijama si boxeri? In casa fiind 24 de grade. big grin

Răspuns Câştigător
| GabiBrasov a răspuns:

E putin probabil, dar trebuie totusi sa ai mare grija, sa nu stai in curent, sa nu stai pe scaun direct, pune-ti o pernita, si oricum e iarna acum, trebuie sa te imbraci mai bine chit ca stai in casa.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Heliodor a răspuns:

24 de grade? nu cred
acum depinde si cat de sensibila esti, daca simti putin rece ia-ti si pantaloni

| TheLastOne a răspuns:

24 de grade? Pai daca ai centrala data pe comfort e ca si vara la tine acasa. Daca te imbraci gros inainte sa iesi afara nu poti raci mai mult ca sigur. Chestia e sa nu se faca schimbarea bursca de temperatura, deci daca iesi si pe balcon sa te imbraci gros. Succes. Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa ai sosete si papuci de casa,, eu am o problema cu raceala asta, si vara stau cu sosete sau papuci de casa.Mai bine sa te feresti ca daca esti mai sensibila racesti imediat.Asa ca spune-i lui mos craciun sa iti aduca papucei