| anonim_4396 a întrebat:

Sincer ce frustrari si complexe aveti?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femeile si o umflatura de prost gust

| cristi202 a răspuns:

Sincer? Nu am. Am trecut de perioada in care eram frustrat si complexat. Pentru ca am invatat sa imi traiesc viata cu ce am, nu cu gandul la ce niciodata nu voi putea avea.
Poate doar faptul ca e iarna si ca nu pot din cauza asta sa merg prea mult cu bicla. E abia decembrie si mie mi-e dor deja de un drum pana la Bucuresti (20 de km) cu ea. Dar nu stiu daca e vorba de frustrare in privinta asta.

| RAY a răspuns:

Haaa deci asta e frustratea ta ca nu sunt banat, am inteles, repet iar daca as pune intrebarea asta zilnic atunci ar fi spam nu o data la cateva lunii, ce ai inteles e iesit fin context

| RAY a răspuns:

Exact ce am spus intrebarea e din luna mai suntem in luna decembrie

| Drimmero a răspuns:

Frustrarile mele vin din lumea sportului, mai exact din fenomenul numit fotbal,, am ani in care am tanjit si am sperat ( degeaba) ca echipa mea de suflet sa castige campionatul, dar n-a fost sa fie.
Alte complexe nu am, poate ca mi-as fi dorit sa fiu putin mai inalt, dar momentan sunt multumit.

| SG1995 a răspuns:

Complexe, pai imi pun sanatatea mintala la indoiala, fustrari, sigur:
Mi-a placut 5 luni de una, ca la sfarsit la fostul coleg de camera sa ii ia mai putin saptamana sa i-o traga.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu le numesc chiar frustrări sau complexe ci mai degrabă mici nemulțumiri: alunița de pe obraz, înălțimea si faptul că am câțiva pistrui.

| Elena9328 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Și eu am pistruiii. So cute love struck

| GoldenZenith a răspuns (pentru Elena9328):

Poate la tine sunt cute, la mine nu prea. laughing

| Elena9328 a răspuns:

Că sunt mica de înălțime.

| RAY a răspuns (pentru Elena9328):

Ce inaltime ai?

| Elena9328 a răspuns (pentru RAY):

1.52

| RAY a răspuns (pentru Elena9328):

Nu esti chiar asa micuta, media e 1, 62 parca la fete in Romania, eu spun ca esti ok ca fata, in fapt multi barbati prefera fete de mica inaltime

| Elena9328 a răspuns (pentru RAY):

Mi e nu mi se pare...

| RAY a răspuns (pentru Elena9328):

Si asa micuta cum esti, ce inaltime ai vrea sa aiba iubitul tau?

| cristi202 a răspuns (pentru Elena9328):

Esti ca sotia mea la inaltime. Si ea nu se simte mica, dimpotriva, cand e cu mine, care am 2.02 m inaltime, se simte mare happy. Si, pentru ca ne potrivim, nimeni nu baga de seama diferenta dintre noi, doar o data un zapacit pe strada a urlat cit a putut: "Ba, da ce va mai potriviti!", si eu, care stiam realitatea, am izbucnit in hohote de ris! happy
Cindva am cunoscut o fata de 16 ani. Frumoasa de s-o pui intr-o pictura. Cu ceva forme, dar exact atit cit sa ii scoata si mai bine in evidenta frumusetea. Si ea era mica, chiar mai mica ca tine, si, la fel, se complexa datorita inaltimii. Ii ziceam mereu: "Mona, dar uita-te in oglinda, alt defect nu ai decat ca esti mica!" happy Banuiesc ca si tu esti la fel, o fata frumusica, doar ca mica. Poate ca nu ar trebui sa te complexezi din cauza asta.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

1. Sunt inalta si nu-mi place.
2. Mi se pare ca am mainile prea mari. laughing
3. Ma enerveaza pubertatea. happy

| Eduard619 a răspuns:

Faptul ca am fost slab si m-am ingrasat la loc straight face
Bine nu exagerat dar mno...

| RAY a răspuns (pentru Eduard619):

Las ca vei slabi iar man

| Eduard619 a răspuns (pentru RAY):

Da,dar atunci macar aveam un scoplaughing
acum sunt asa praf.

| RAY a răspuns (pentru Eduard619):

Man luna asta bem, mancam iar luna viitoare ne punem pe slabit, eu unu vreau sa imi fac un harem de virgine sa depun si efort fizic

| EcceHomo a răspuns:

Frustrări nu am, insă am complexul de intruziune şi este suficient.