| UnderPressure a întrebat:

Stiu ca e un subiect tabu, totusi incerc intrebarea, poate unii au curaj si raspund. happy
Ati avut sau aveti o relatie cu un membru (baiat/fata) de pe acest site?
Daca nu, cu cine ati vrea?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mi-a furato pe dededeea laughing mai era planul alternativ tipa cu par rosu si fata de emo numai ca e stresata cu studiile si se ingrijoreaza ca nu invata suficient la 25 de ani.

| Tobias78 a răspuns (pentru mgtow):

Cine ţi-a furat-o? happy Cum o cheamă pe roşcată? happy

| mgtow a răspuns (pentru Tobias78):

Nu cred ca are nume roscata iar cealalta, norocosul ei

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ati avut sau aveti o relatie cu un membru (baiat/fata) de pe acest site?
Da, relatie de prietenie desigur, ce altceva poti avea online? sa fim seriosi
mam si vazut cu o fata =diferente de gandire, ce sa faci

| SilentRain a răspuns:

Nu,și nu vreau pe nimeni de pe site, pentru ca sunt o antipatică big grin

| J0B0MAT a răspuns:

Da, relaţii de prietenie virtuală.

| Drimmero a răspuns (pentru J0B0MAT):

Tu mai traiesti? Imi aduc aminte de tine.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Drimmero):

Eh, mai mor, mai înviez.

| Drimmero a răspuns (pentru J0B0MAT):

Important e rezultatul, nu cum ai ajuns la el.

| Darkmagic a răspuns:

Am avut eu, cu doua, "relatie" insemnand in aceste cazuri partea intima, si cateva intalniri. happy
Ambele aveau alte nume pe site, una si-a sters contul pe la sfarsitul lui 2012, cealalta il are si acum, doar ca nu a mai intrat de ceva vreme pe aici.
Realizezi ca nu iti voi da nici numele lor fictive, nici pe cele reale...
De cea din 2012 m-am despartit atunci cand convingerile noastre nu au mai avut un numitor comun, (acesta este si motivul pentru care a plecat de pe TPU), cu cealalta am si acum o relatie, doar ca, data fiind distanta dintre noi, nu a mai fost una intima de vreun an.
Ei?
Sunt "al' mai al naibii dintre curajosii de pe TPU", sau nu? big grin

| DorelExpertu a răspuns:

Da, de psiholog-pacient.
Insa nu stiu cine era psihologul si cine era pacientul.