| Deyush08 a întrebat:

Subiect de discutie :

Se merita sa pierzi 2-3 ani de relatie (o relatie stabila) pentru o noapte de... distractie?

Mai pe scurt, se merita sa inseli o femeie / un barbat care ti-a fost alaturi atata timp?

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Pai de ce mama naibii sa te 'distrezi' cu altcineva cand ai o relatie de 2 ani?! Daca e mare distanta, mai asteapta ca nu turbezi. Dafuq?

8 răspunsuri:
| ilegalnonstop a răspuns:

Uneori da, alteori nu.

| Deyush08 explică (pentru ilegalnonstop):

De ce uneori da, alteori nu?

| ilegalnonstop a răspuns (pentru Deyush08):

Uneori exista motive, alteori nu! daca ti-a facut-o ( prietenul) trebuie sa treci peste.

| Deyush08 explică (pentru ilegalnonstop):

Nu mi-a facut-o, stai linistit laughing se numeste curiozitatewinking ce zic altii

| ilegalnonstop a răspuns (pentru Deyush08):

Nu are rost sa iti bati capul

| Mozurov a răspuns:

Nu.Dar daca il/o inseli nu o faci fara motiv.

| Deyush08 explică (pentru Mozurov):

Sa presupunem ca nu ai niciun motiv, vine una la tine, se da la tine, dar tu stii ca ai o relatie acasa de 2 ani. Si se presupune ca o iubesti pe tipa respectiva. Ce ai face?

| Mozurov a răspuns (pentru Deyush08):

Daca relatia pe care o am acasa merge si sunt multumit de ea, as refuza-o pe tipa care se da la mine.