| madutza012 a întrebat:

Sunt cu un tip de 2 luni (tin sa mentionez ca el are 18 ani iar eu 15) si acum cateva zile mi-a propus ca pe viitor sa facem dragoste eu i-am spus ca nu sunt de acord deoarece sunt virgina si am o varsta destul de mica pentru a face acest pas si i-am mai spus ca imi este frica si de faptul ca dupa ce vom face dragoste ma va parasi el insa a insistat spunandu-mi ca nu ma grabeste si vrea sa ajungem sa ne iubim cu adevarat pentru a face acest pas si sa ramanem impreuna el mi-a mai sp si ca intr-o relatie fara sex nu prea se poate nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| BlackCinnamon a răspuns:

Aaaahhh... nu vreau sa fiu "rau", dar nu e de tine, te va parasi, cum sa nu se poata? cu iubire happy. se poate absolut orice, iar daca te iubea, te intelegea, doar din felul in care imi spui ca ti'a zis imi dau seama ca nu ii pasa. Nu lasa iubirea pentru el sa te conduca decat daca si el e la fel de indragostit de tinewinking, si ce pas sa vrea el? un pas pentru relatie? de ce sa nu faca un pas pentru el? si de data asta sa mai rabde putin, pentru tine, daca tot te iubeste happy. si chiar ar trebui sa ii zici asta happy ca sa afli cu adevarat cum gandeste si sa vezi daca e de incredere, mult noroc happy

| madutza012 explică (pentru BlackCinnamon):

Asa am sa fac, chiar am s ii zic asta, mersi pentru sfat big grin

8 răspunsuri:
| KorpiklaaniV a răspuns:

Scumpa, fă-o când te simți tu pregătită. nu când vrea el. ai mare grijă de tine. nu te merită tipul..eu zic să.ți găseștii pe altcineva, care te iubește pentru ceea ce ești. nu pentru că e el în călduri. pa-pa. :*

| madutza012 explică (pentru KorpiklaaniV):

Merci pentru sfat :* pa-pa :*

| DianaDiaa a răspuns:

Baieti din astia gasesti 100winking

Sfatul meu cautati pe altcineva daca insista cu chestia asta. Iti poate promite 1000 si degeabaoh go on

| madutza012 explică (pentru DianaDiaa):

Merci pentru sfat :*

| Mereoleacădeusername a răspuns:

BA DA! Relatie fara sex se poate! Un prieten de al meu are avut o relatie cu o fata de 2 ani si inca nu a dezvirginat-o.
Eu te sfatuiesc sa-ti cauti alt baiat de o varsta mai apropiata de a ta.

| madutza012 explică (pentru Mereoleacădeusername):

Mersi pentru sfat :*

| Mereoleacădeusername a răspuns (pentru madutza012):

Ai grija de tine :*