| DdDiX a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a si mi-am facut prieten de la mine din clasa...chiar ieri ne-am despartit ( chiar daca nu voiam) si luni (13.12.2010) se faceau 2 luni de cand eram impreuna...
el ma facea fitoasa... spunea ca nu-i mai acord atentie ( ceea ce nu era adevarat), spunea ca ma dau la baietii din clasa( cand colo ei se dadeau la mine)
eu as vrea sa ma impac cu el...aseara o colega a vorbit cu el pe mess si mi-a dat conversatia lor...si cred ca am citit-o de vreo 10 ori!
ieri la scoala eram ceratati si nici macar nu ne-am bagat in seama; dar in schimb cand treceam pe langa el se uite asa "ciudat" la mine, ca si cum iar fi parut rau ca ne-am certat
va rog eu ajutati-ma! dati-mi si mie cateva sugestii! ce as putea sa fac pentru a ma impaca cu el? hai ca dau funda:*

5 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el.de ce te-a facut fitoasa daca nu e asa//?

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Sa-l intrebi pe mess daca mai vrea sa va inpacati, si daca da spune-i sa-si ceara scuze.

| Balonash_6308 a răspuns:

Sa vb cu el si sa vezi dc te'a facut fitoasa, dc nu vrea sa mai fie cu tine si vedeti atunci... poate ai si tu probleme de comunicarewinking

| Tweety_9070 a răspuns:

Sa-i explici ca se inseala, ca ii s-a parut totul.Si ca tu inca il mai placi(daca asa e)

Răspuns utilizator avertizat