| soby47 a întrebat:

Sunt la liceu si de curand m-am intalnit cu o fosta colega de generala, m-am bucurat sa o vad, am salutat-o si apoi pauza ca in afara de scoala ( subiect enervant si plictisitor ) nu aveam ce sa o intreb! Nu am mai vazut-o de 2 ani si nu mai stiam nimic despre ea. M-am simintit nasol, eu ca baiat taceam ( ea la fel) si nu stiam ce sa vorbesc!

Voi ce vorbiti cand va intalniti cu persoane pe care nu mai stiti nimic de ele?

4 răspunsuri:
| mariuseu12 a răspuns:

Cum sa nu vorbesti? o intrebi ce face apoi incerci sa aflii ceva despre ea... ori dai putin timpul inapoi si va amuzati pe seama unor peripetii din generala si asa trece timpul big grin sper ca am fost de ajutor

| Dreamer12345 a răspuns:

Da-mi add let.sdreamtogether iti dau eu mai multe sfaturi

| Qwerget a răspuns (pentru Dreamer12345):

Ma ajuti si pe mine dreamer? am aceeasi prb

| Dreamer12345 a răspuns (pentru Qwerget):

Da-mi add let.sdreamtogether