| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la profilul mate-info.la ce materii dau bac?

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

La mate evident! la romana ca la romana dau toti bac-ul si apoi trebuie sa-tia legi dintre bio chimie, informatik sau fizic

| juniper a răspuns:

La romana, mate si la alegere fizica, chimie, info sau biologie. Eu voi da la fizica.

| xibalba a răspuns:

Romana, mate(varianta M1) si la alegere o materie dintre biologie, informatica, fizica, chimie.

| MisterKat a răspuns:

Limba si literatura romana (obligatoriu pentru toti elevii), Matematica(deoarece esti la profil mate-info) si la alegere dintre Chimie, Fizica, Biologie, Informatica.happy Succes!

| M' a răspuns:

Romana, matematica obligatoriu si la alegere informatica, chimie, fizica, biologie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu habar nu am, numa faza e ca trebuie sa dam cumva si din engleza? Eu asa stiu.ca toata lumea da! din engleza sau franceza... daca careva stie exact:idul meu : florinutza_florina1996 ...plsss