| daria_2433 a întrebat:

Sunt la sfarsit de cls a VIII-a si nu am idee ce sa scriu in album.am cativa colegi cu care nu ma prea inteleg si ma cam enerveaza:-s.
am cautat pe google tot felul de poezii de prieteniechatterbox. dar nu am gasit nimic.
daca e amabil cineva sa ma ajute il rog sa o facalove struck.
pusiii:*.

4 răspunsuri:
| Noname_6326 a răspuns:

Cand va bate vantul peste parul tau.sa-ti aduci aminte de numele meu.Cand vei fi mireasa si prin flori vei trece. sa-ti aduci aminte ca am fost colege.Iti las ca amintire a mea sincera iubire si initiala mea.eu te rog nu ma uita.

De-ţi iei rămas bun, chiar şi un nimic, Devine mare-n ceasul despărţirii

Va veni o data timpul’
Si in urma vom privi
Vom vrea ca totul sa invie’
Bucurii si nebunii.

Dar trecutul se ascunde’
Nu mai vine niciodata
Numai amintirea spune,
Ca asa a fost ODAT

Nu uita anii trecuti.intr-o scoala petrecuti.mai ales nu ma uita.ca am fost colega ta

Din ocenul pacific a iesit un peste si pe coada lui scria te iubesc nu ma uita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie ce simti, nu poezii facute de altii.
Toti sunt colegii tai. Alaturi de ei ai stat 8 ani de zile, cu bune si rele ti-au fost aproape, te-au suparat dar tot cu ei ai ramas. Scrie despre fiecare cateva caracteristici, ce ti-a placut si ce nu la acea persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieten