| cata0891 a întrebat:

Sunt pasionat de paranormal.Cunoasteti ceva locuri bantuite? Dau funda.Astept si povesti.Am fost si eu in cateva locuri ciudate si am patit lucruri greu de explicat...

4 răspunsuri:
| pisymik a răspuns:

Cunosc un loc bantuit! In orasul in care stau este o casa unde un mos a murit si casa e complet goala si de fiecare data un preten de al meu se duce acolo vine speriat traumatizat zicand ca nu a mai vazut una semenea lo ci a auzit asemenea sunete de cand s-a nascut!

| skama18 a răspuns:

Stiu eu 2 case la mine in oras si am fost acolo de cateva ori si nu am vazut nici i fantoma nimic...nici sunete.e pustiu

de fapt numai aia care cred in fantome le aud si le vad... eu sincer nu cred

| BiancaTheodora a răspuns:

Stiu si eu o policlinica langa casa mea in campulung muscel unde sunt zvonuri ca ar fi basntuita si noaptea se aprinde o lumina e periculos e pe strada negru voda dar la mine in caswa nu se aude nimic m-as duce dar sau dus niste prietene si una s-a urcat pe scari scarile erau putrede si sau daramat

| XXmArIjOaNaXX a răspuns:

Stiu multe lucruri despre paraormal si multe locuti bantuite dar prefer sa vorbim pe messinger. happy