| victor333 a întrebat:

Teoria lui Darwin e adevarata?

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Ma bucur ca esti atat de educat incat sa imi respecti parerea dar in acelasi timp ma faci proasta!
nu-i nimic, eu nu ma supar, poate atat te duce capul!
mentionez un singur lucru! una este propria credinta, alta este religia impusa de biserica! multe legi bisericesti nu au nicio legatura cu Dumnezeu! dar n-o sa intru in detalii!
si in afara de asta, noi oamenii avem liberul arbitru, dreptul de a alege ce sau cum facem in viata! deci pana la urma sa nu dam vina pe Divinitate, tot oamenii sunt vinovati!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa se aude.

| Wøodenpints a răspuns:

Cui îi pasă?

| Zatharra a răspuns:

Cică...

| Bluebutterfly80 a răspuns:

E da! e doar o teorie

| victor333 explică (pentru Bluebutterfly80):

Ai u altceva mai bun ceva rational care sa explice cate ceva din ce se intampla pe aceasta planeta?

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru victor333):

Rational, pledez mai mult pentru o origine extraterestra a omului decat teoria darwinista!
sincer, eu cred in originea biblica, divina happy
cred si nu cercetez happy

| victor333 explică (pentru Bluebutterfly80):

Asta e parerea ta o respect mi se pare ca esti o proasta daca mai crezi in mos craciun si zana maseluta si nu realizezi cat rau face relgia bagata pe gatul oamenilor copiilor daca ar fi ceva pe care l ai face u si nu ai declansa razboaie in numele religiei si discrimina oameni pe niste lucruri aberante uita te la conditia femeii in islam atunci da faptul ca ai crede in mituri ar fi treaba ta