| CARMENCITA a întrebat:

Toti pentru unul si unul pentru toti? Oare? Cum ma ajutati sa-mi gasesc un servici de vanzatoare, secretara conform legii.Am ajuns vanzatoare la Romana si nu aveam voie sa bat pe casa, dar la un magazin mic in Pantelimon bat totul pe casa.Si m-au mintit si m-au luat drept proasta ca-mi pasa de firma lor.Eu nu mai pot sa traiesc in aceasta tara plina de ilegalitati.Eu cand am vrut sa-mi fac firma m-am gandit cat castig, cat costa si la angajati. Ori sunt in stare sa am firma si sa am angajati ori nu. Daca nu-mi permit nu angajez.Eu nu mi-as bate joc de oameni si as respecta leagea.Care lege, daca in centru fac ce vor? Daca stiti vreo firma serioasa, normala care angajeaza o vanzatoare, secretara loiala firmei, care apreciaza un angajat caruia ii pasa de firma si respecta legea cat de cat...

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Mai exista asemenea firme?:-o

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Ar trebui sa te plimbi plin oras si ar fi imposibil sa nu vezi macar un afis de genul*Angajam vanzatoare*