| Dinu312 a întrebat:

TPU salut! Am auzit bca vine apocalipsa zombi pe gogle si ca vine de la animale! Ca sa nu conaumam carnea unor animale care se poarta urat sunt agresive si ca le este frica sa nu se raspandeasca si la oameni ..Acum intrebarea mea este : este adevarat?
Sau ne minte?
Multumesc ca a ti citit pana aici si cel mai bun raspuns ia funda

5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Ai auzit bine, pregateste-te.

| GoldenZenith a răspuns:

Apocalipsa vine prin agramați. Ține minte de la mine.

| Dinu312 explică (pentru GoldenZenith):

Vine de la proşti care comenteaza aiurea

| Steregoi a răspuns:

Vine Armaghedonul.

| Golyat18 a răspuns:

Google e proorocul mincinos, televizorul e icoana fiarei, fiara este ONU care s-a ridicat la Ierusalim in sensul ca a refacut Israelul dupa ce l-a distrus Hitler si semnul 666 este un concept, acesta este de cand nu se mai cumpara in bucati de aur sau in galbeni ci se cumpara in bacnote: 500+100+50+10+5+1=666 la fel si cu bacnotele de 200 doar ca fiind de 200 trebuie sa le dublam
(200+100+20+10+2+1)*2= 666 ele ne sunt pe frunte (adica in minte) si pe mana dreapta (adica le utilizam).