| BoGhDaN a întrebat:

Unde pica pamflete (Strategie de contratac). Funda evident

Răspuns Câştigător
| Iku a răspuns:

V3 La arcasii cerului sau v4 Camere : 1, 2, 3.

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Presupun ca este vorba despre strategia unora de a -si acoperi un comentariu calomniator cu pretentia ca a scris un pamflet, deci nu e comportament pasibil de indus in instanta, ci de calitati de scriitor manifestate intr-un pamflet(specie literara a genului epic). Daca o acuzatie de calomnie ajunge in instanta iar autorul se apara afirmand ca n-a produs o calomnie ci a scris un pamflet, acuzatorul trebuie, cred, sa aiba la indemana subtilitati de interpretare care sa diovedeasca intentia de calomniere; cel putin despre acest lucru cred ca este vorba in mesajul tau.Scuze daca am interpretat gresit.Numai bine.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Din cer?

| BoGhDaN explică:

La metin ba

| anonim_4396 a răspuns (pentru BoGhDaN):

La Jocuri PC/Online baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru BoGhDaN):

Puteai sa fi mai exact ba.Acuma omul s-a chinuit sa iti scrie doar fiinda nu ai fost tu precis, crezand ca toata lumea stie despre jocul ala.

| DxDoarEuxD a răspuns:

LOL ce tare e primul raspuns laughing
Pamflet-la asasinii din v3 si v4, omuletii aia

| iKeel a răspuns:

Ce mă?

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei happy
Presupunand ca este vorba de metin2 o sa-ti raspund la intrebare.
Deci pamfletele pica in v3, v4 la vrajitoare happy
Stii tu alea de sunt imbracate in rochii de culoare roz si galben parca siau ciumage la ele cu ajutorul carora arunca cu ceva in tine de la distanta laughing