| chiftelutacrocanta a întrebat:

Uneori simt ca pot zbura cu mintea pana la kilometrii intregi, oare mintea e ceva invizibil care chiar poate zbura in afara trupului?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iluzie man

| T0T a răspuns:

Nu.

| Florentina9210 a răspuns:

Kilometri* laughing

| Niklauss a răspuns:

Ti se pare

| KenNine a răspuns:

Nu stiu ce sa spun.Dar minte poate calatori unde vrea in viitor, trecut, sf, realitate sau ce iti doresti cu toata inima sa se intample.Visele pot fi din somn provenite, poti visa si cu ochii deschisi sau doar cand vrei doar sa atipesti si doar cu gandul te poti duce unde vrei.
Si sa fiu putin funny macar acestea au ramas gratis viseaza cat mai poti. Minte doar te duce unde vrei sa te duci, ce traiesti sau ce ai trait. Sper ca te-am ajutat!

| Anirbas a răspuns:

Stiai ca telepatia e demonstrata stiintific? Proiectezi cu mintea, vezi cu mintea, primesti prin intermediul mintii, dar mintea in sine nu pleaca. Pleaca altceva, daca chiar vrei.