| TreiSurori a întrebat:

URGENT
Buna ziua, am primit un email cu biletul de avion si nu stiu unde as putea sa merg sa il scot la imprimanta - nu am stick.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e nevoie sa-l scoti la imprimanta, te poti duce doar cu actul de identitate la imbarcare. Dar daca vrei sa il ai amintire, poti merge la un prieten care are imprimanta. Majoritatea lumii are net, asa ca il poti prina direct de pe mail. In Bucuresti exista numeroase centre de copiere-printare care ofera si acest serviciu (sa-ti printeze din mailul tau, la care te loghezi tu acolo), dar nu stiu daca acest serviciu e accesibil in toate orasele

| TreiSurori explică (pentru Brigaela):

Tocmai am sunat la aeroport sa intreb si nu ma lasa sa ma prezint fara foaia in mana happy nu e pentru amintire sau ceva.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru TreiSurori):

Te ducila un net frumos intri pe meil si ii zici sa ti-o scoata la imprimanta(dupa ce ai salvat poza pe desktop

| AdrenalinTm a răspuns (pentru TreiSurori):

Te ducila un net frumos intri pe meil si ii zici sa ti-o scoata la imprimanta(dupa ce ai salvat poza pe desktop si daca nici asa nu vrei presupun ca aiun telefon pui pe telefon si scoti de pe el

| Brigaela a răspuns (pentru TreiSurori):

In ce aeroport si cu ce companie? N-am auzit de asa ceva si am circulat ceva cu avionul.

| Rolly_Rolland_1986 a răspuns:

Serviciile de imprimare de pe contul de email sunt peste tot deci nu este o problema..Si cum a spus si Brigaela poti linistita sa te duci cu buletinulhappy