| JohnPrice a întrebat:

V-ați mințit vreodată seful de la job că aveți o problemă in familie pentru a vă învoi o zi sau mai multe ca de fapt voi să tolăniți acasă singuri sau sa va bucurați de liber cu iubita/familia?

Răspuns Câştigător
| Eisenheim a răspuns:

Nu a fost nevoie sa mint, mereu apare cate o problema ce trebuie rezolvată laughing dar am avut coleg la care i-a murit mama, de 3 ori, a patra oară s-a prins șeful laughing

| JohnPrice explică (pentru Eisenheim):

Fundă, prea amuzant a fost. M-am pișat pe mine de râs.

3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Am minți da și am ieșit cu o ora mai devreme am zis așa trebuie sa merg cu sora mea urgent sași facă niște acte nu știe german bine )))) oricum și dat seamă și ma lăsat cu o oră mai devreme și in ziua aia tot in mol ma plimbasem lucram la un restaurat turcesc într-un mol ca pițar ora aia îmi loasem niște trening și înghețată și ma plimbam pe aicia pe acolo din magazin in magazin nici acasă nu m-am dus și apoi ma Dus acasă când sa inserată

| JohnPrice explică (pentru GraniniCuPiersica):

Nu am înțeles nimic. Tu nu ai punct, nu ai virgula, nu ai diacritice?