| teodoryo a întrebat:

Va cer parerea.Imi place sa cant si cant foarte bine dar daca mai e cineva cu mine mi se-n curca limba si nu cant frumos. Ce sa fac? Va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| iuliana40 a răspuns:

Sa nu ai emotii

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Esti timida, ti-e rusine sa canti fata de ceilalti.Mai dezgheatatelaughing

| SwiTc3r a răspuns:

Auzi.ai incredere in mine! tot ce trebuie sa faci imagineazati ca esti numai tu in acea camera si concentreaza-te doar la cantat! sau a doua varianta este ca sa iti imaginezi ca esti in cel mai fericit loc din viata ta si ca poti face ce vrei.(eu incerc de obicei prima varianta)dar tu alegi deoarece tu canti nu eu big grin sper sa te ajute