| daniellllaaaa a întrebat:

Va doresc un an nou minunat alaturi de cei dragi! Sa aveti parte numai de impliniri si bucurii!winking Unde va veti petrece revelionul? happy :*

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un an nou fericit si plin de bucurii iti doresc si tie...anul acesta il voi petrece acasa revelionul

| mihaelaa18 a răspuns:

Si eu iti doresc un an nou si fericit cu multe impliniri alaturi de cei dragi.
Revelionul il fac cu niste prietenihappy

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Mulţumes şi ţie la fel. Să ai parte de multă iubire şi multe bucurii în următorul an ce urmează. Poate acela va fi mai bun ca acesta pentru tine.

Îmi voi petrece revelionul acasă cu părinţii pentru că anul aceasta nu am reuşit să ajung în România de revelion şi aici, nu am cu cine să merg.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune, un an nou fericit şi La Mulţi Ani!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asemeni. Acasa si la biserica.

| DedeeAndreea a răspuns:

La fel! Acasa!

| eu4you a răspuns:

Am varicela.Stau acasa cu bunica. Tu?

| eu4you a răspuns:

Apropo,la multi aniii!

| Nelamuritul a răspuns:

Undeva cu iubitatongue

| gaby5995 a răspuns:

Ms. Si eu iti doresc un an plin de bucurii, sanatate, fericire si voie-bunawinking.
In Piata Constitutiei(Bucuresti). Tu?