| iMiruna a întrebat:

Va rog frumos...nu stiu cum se dau mass-uri pe mess. Imi spune cineva? (cat mai multe raspunsuri)

Răspuns Câştigător
| Amaliutss a răspuns:

Deci...apesh (CTRL+F)apoi iti apare lista de prieteni, ii copii pe toti sh apoi apesh click dreapta sh dai(send instant message to all group) si iti scrii messajul dorit... sper ca te'am ajutat! fundita?big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JeRo a răspuns:

Foarte simpul, dai click dreapta pe lista ta de prieteni (pe titlul ei) apoi dai click pe "Send Instant Message to All in Group..." apoi se va deschide o fereastra noua si scrii in acea fereastra textul pe care doresti sa il trimiti listei tale de prieteni.
Succes!winking

| JeRo a răspuns:

Nu ai cum sa dai funda la amandoilaughing

| iMiruna explică:

Mersii mult cei care mi-ati raspuns deja(yuki si JeRo) funda amandoi

| iMiruna explică:

Si? nu-mi pasa

| iMiruna explică:

Mersi pentru raspunsuri!