| ungandfr a întrebat:

Va salut, vreau sa va spun ca mie frică, mi-e frica de mine, am 31 de ani si nu pot sa ma controlez, sunt asa de suparat, spune cineva ceva?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mind control. Meditație.
Spune orașul și te îndrum.

| ungandfr explică (pentru sadrian46):

Am fost la pshiolog si mai rau ma descurajat, sunt din drobeta turnu severin... nu am cu cine sa vorbesc si sa ma sfatui...

| ungandfr explică (pentru sadrian46):

Am o problema si vreau sa ma sfatui cu cineva, cineva cu echilibru

| sadrian46 a răspuns (pentru ungandfr):

Scrie mesaj privat.

| ungandfr explică (pentru sadrian46):

Nu stiu cum sa scriu in privat, va las adresa de email,
Ungandfr@yahoo.com

| oglindasultanului a răspuns:

E grava varsta. Deschide si tu ceva vechi si incearca sa continui, elimini ceva,, mai retusezi.

| FreddieM a răspuns:

N-ai avut parinti?