| Floreenofficial a întrebat:

Vad ca majoritatea evitati sa vorbiti despre handbal pe acest site, dar totusi ce parere avti despre calificarea in finala Ligii Campionilor a echipei Oltchim? In sfarsit ni s-a indeplinit visul tuturor iubitorilor de handbal! Astept de ani buni o astfel de performanta si iata ca asteptarea a meritat! Ma bucur ca am fost tot timpul alaturi de aceste fete minunate. Le doresc sa castige Liga fiindca merita la felul in care se pregatesc!:X

Răspuns Câştigător
| simona_6231 a răspuns:

Sunt din Valcea, si chiar m-au facut mandra ca sunt din Valceabig grin... Fetele astea chiar meritau sa castige la cat efort depun.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Forzza Oltchim Ramnicu Valcea! =D
Credeti ca vor castiga finala? happy

Abh
| Abh a răspuns:

Echipele romanesti ajung des prin competitiile internationale, nu e ceva asteptat de ani buni, cum zici tu. Eu sunt din Baia Mare si HCM e pe locul 4 in clasament, dar uite ca a intrat trei ani la rand in Cupa EHF, in 2003 a fost finalista in Challenge Cup si in 2005 a ajuns in optimi.
oricum, sa speram ca o sa si castige Oltchimul.

| matadoru a răspuns:

Eu am pus ieri o intrebare despre oltchim.Ma bucur mult pentru performanta fetelor, cred ca daca vor juca cu aceeasi ambitie ca pana acum pot castiga trofeul.Desigur ca acum vor fii marii emotii pentru ele deoarece niciuna dintre ele n-a mai jucat pana acum o finala Champions League.FORZA OLTCHIM!

| cristinna1919 a răspuns:

Sincer eu nu cred ca o sa castige finala, dar tin cu ele!

| nuku a răspuns:

Super si felicitari
pe cand baieti reveniti si voi sau daca s-a stins echipa de elita si un pivot important gatu voi lanceziti cam de multisor
v-a luat fetele cam peste tot inainte