| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat si voua ca atunci cand incepeti sa cititi o carte sa fie lucruri care va retin ca de exemplu lenea, iar dupa ce cititi cateva pagini si intrati in 'painea' cartii sa nu mai vreti sa va opriti >?

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Nu ma crede un lenes fara scoala, dar eu nu citesc, citesc doar ce imi preda la scoala, lucruri pe internet si daca vreau o poveste vad filmul, e mult mai frumos asa happy

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Sa-mi bat capul sa-ti explic care e diferenta dintre un film si o carte? Nu cred ca merita.

| 7iulie a răspuns:

Da,dar cu putine carti cam toate venite de la scoala, cele pe care le aleg eu nu mi-e lene deloc.