| UmbraDeVulpe a întrebat:

Voi ce ziceti despre ouale care se gasesc in prezent in magazine, sunt de gaina sau sunt artificiale?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De gaina.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am auzit de oua artificiale in magazinele de mancare.
Alea se gasesc in magazinele deplatsice ca sa se joace copii cu ele.

| Dismally a răspuns:

De gaina, cum sa fie artificiale? laughing Nu a evoluat tehnologia atat de mult inca.

Răspuns utilizator avertizat
| Dismally a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu te lua dupa toate prostiile de pe net happy Orice produs alimentar pe care il gasesti in magazine este verificat si trebuie considerat sigur pentru consum inainte de a fi aprobat

Răspuns utilizator avertizat
| Dismally a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Stai linistit, ouale nu pot fi falsificate si nici nu merita, sun prea ieftine sa se complice cineva happy

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns:

Nu mai betz gaz.

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu exista oua artificiale. Crezi că ai găsit oua made in China?

Răspuns utilizator avertizat