| SPECTOGRAFIE a întrebat:

Voi credeti in fantome? Daca da,si ati avut intamplari mai putin normale, stranii, vreau sa le aud happy

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Credinta in fantome este indentica cu credinta in dumnezeu, este acelasi, doar ca nu exista indoctrinare fantomica, eu unu sunt lispit de a crede in existenta lor

| Logann a răspuns (pentru RAY):

Eu, un intelectual...

| SilentRain a răspuns:

Nu

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, nu cred în astfel de minuni, nu-s cretin.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Suntem in 2018, totusi

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cred ca poate exista ceva paranormal dar nu am avut experiente de genul.

| AlexDarius3 a răspuns:

Nu, mai degraba in zane decat in fantome.

| GabyT10 a răspuns:

Nu pot spune ca nu exista, dar multumesc lui Dumnezeu, nu am avut parte de intamplari stranii happy

| Balonaseplutitoare a răspuns:

Da cred deoarece am una in casa.
Era seara si locuiesc cu mama, iar aceasta era in camera cu mine deodata se aude usa de la intrare isbindu-se de parca cineva ar fi intrat in casa, si se auzea ca si cum cineva ar urca pe scari.
Credeam ca e sora mea dar nu era ea.

| Cristi_Dan_2000 a răspuns:

Am avut zilele astea o intamplare de genu stateam la pc pe la vreo 21:50 si aud ca ma striga cineva scot capu pe geam ma uit roata nimic si raspund cu da tot nimic

| AlexDarius3 a răspuns (pentru Cristi_Dan_2000):

Ori nu mai auzeai tu bine ori cineva isi batea joc de tine.

| gabriel11535 a răspuns:

Nu.