| florynstefan1 a întrebat:

Voi credeți în tarot în vrăjitoare și în toate astea? Nu știu unde să încadrez această întrebare!

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Daca cred sau nulaughing e amenintator si enervant, nici nu vreau sa stiu de ei.

| P4rAd0x a răspuns:

Nu sunt sigur, dar cred ca nu cred.

| LoredanaS19 a răspuns:

Ca si crestin, nu trebuie sa crezi in asa ceva. Caci sunt multe persoane care se ocupa cu genul acesta de lucru si este un pacat foarte mare. Cel mai bine este sa nu crezi si sa incerci sa ocolesti cat de mult poti acest subiect. Multa baftahappy