| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

Vreau sa citesc despre psihologie,caracterul oamenilor,biologie, caracterul oamenilor, nu stiu. Lucruri dinstincte la barbat si femeie, psihologia in general.Ce link-uri imi puteti da sau ce carti imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AbigailCiobotaru a răspuns:

Eu iubesc psihologia deci iti pot recomanda cateva carti. Din pacate, nu mai stiu exact autorii la cateva dintre ele. Insa clar ar trebui sa citesti ''Emotie''- Dylan Evans si ''Psihologia personalitatii''- Mihaela Corina Tutu.