| 69696969696 a întrebat:

Vreau sa fac fac un schimb cu un lg t500 cu un samsung galaxy mini daca stiti pe cineva spuneti-mi big grinbig grin

2 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Salutare sper sa te ajut intra si fa-ti un cont pe Okazii.ro si ai sa gasesti acolo telefonul galaxy mini la multi vinzatori iti postezi si tu telefonul la vinzare si intrebi toti vinzatori de telefoane mini care doreste sa faca schimb cu LG t500 telefonul tau... uite eu am cont acolo sa vezi cum este...http://www.okazii.ro/......odate.html

| 69696969696 explică (pentru iubaretulcata):

Da creca mi-ai fost de ajutor. Mersi happy