| mgtow a întrebat:

Vreau sa fac un fetiş sexual cu o tipa si e de acord sa isi cumpere un catsuit (combinizon de latex) problema e ca suntem in dubii cu marimea sa se potriveasca.
Datele femeii

Înălțime: 130 cm

Umăr: 27, 5 cm

Bust: 66 cm

Sub bust: 48cm

Sani talia D

Talpa: 45 cm

Șold: 75 cm

Lungimea brațului: 39 cm

Lungimea picioarelor: 69 cm

Lungimea piciorului: 18, 5 cm

Acum datele combinizonului

138cm tors, 32cm gât, 81cm bust A - marime sani, 51cm lungime manșon, 57cm talie, 86cm șold, 160cm corp e bun coincide talia XS cu ea? Doar sanii sunt putini mai mari D in comparatie cu A si inaltimea 130 iar combinezonul 160. Astept pareri

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mult prea nerealist

| Simpatic a răspuns:

Tipa are 1.30 m si talpa de 45 cm adica e un fel de shrek dar cu picioare de baschetbalist.
ce fetishuri au unii, esti mai ciudat ca Bendeac.

| Plato a răspuns (pentru Simpatic):

Am murit. laughing

| mgtow explică (pentru Simpatic):

Picioru e bine nu-i ca un scafandru de mare

| Fatamuntilor a răspuns:

Sigur nu e gonflabila?

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu poate sa existe asa ceva nici artificial

| mgtow explică (pentru Fatamuntilor):

laughing imposibil. Pt o siliconata/TPE trebuie sa fie minim 1, 50m inaltime ca sa poti folosi un costum de latex

| mgtow explică (pentru Fatamuntilor):

Gonflabila vine lucioasa ce rost are so imbraci din nou?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru mgtow):

Tocmai! Nu mai chinui fata! Iti rezolvi treaba si scapi mai ieftin! Eventual o ai la indemna pentru urmatoarele fetisuri!rolling on the floor
CAZ REZOVAT!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Aaaa,astept funda de la tine pentru ca trebuie sa imi platesc internetul!
Si moneda de la editori pentru ca am rezolvat si ajutor intr-o problema vitala pentru tine!rolling on the floor
Si poate iti recomanda cineva intrebarea deoarece...

| mgtow explică (pentru Fatamuntilor):

Nu imi place gonflabila e jucarie pentru copii

| Plato a răspuns:

130cm? O sa fie foarte realist.

| mgtow explică (pentru Plato):

Sa mor eu daca nu vorbesc serios ce zici merge sau nu?

| Plato a răspuns (pentru mgtow):

Nu scrie acolo la costum? Ar trebui sa scrie pentru ce masuri e bun.

| mgtow explică (pentru Plato):

Da nu vezi ca am pus detaliile? Sa faci comparatie sa vezi daca e bun

| Endoryus a răspuns:

Fugi ca nu te cred

| mgtow explică (pentru Endoryus):

Dar e buna marimea sau nu?

| BeaTMaN696 a răspuns:

Ciudatilor

| Bianncax a răspuns:

Ori e midget ori esti pedofil, una din douarolling on the floor))