| anonim_4396 a întrebat:

La un individ de 180-182cm, care este lungimea piciorului (de la calcai pana la sold si de la calcai pana in zona inghinala; deci dimensiunea din interior si exterior a piciorului) si lungimea bratului (de la umar pana la incheietura).
Stiu ca este cam ciudata intrebarea, insa am nevoie de aceste informatii pentru un anumit referat.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti sa stii. Unii sunt mai lungi in picioare, altii sunt mai lungi in tors.

| AK47 a răspuns (pentru Salontanul):

Stiu acest lucru. Speram sa primesc cat mai multe raspunsuri pentru a-mi face o idee.