| alexa5525 a întrebat:

Vreau sa invat ceva informatica inainte sa incep liceul.Stiti ceva online de unde pot sa citesc s. a?

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Pai uite cum sta treaba, daca vrei sa te duci la un liceu de mate info iti trebuie sa stii ceva matematica, si sa mergi pregatita sa inveti chestii stufoase, daca nu iti place informatica nu te sfatuiesc sa mergi acolo ( informatica nu stii cand iti instalezi singur messul si mozila firefox ). Daca iti place si vrei sa mergi, cauta un document, un tutorial pentru C ++ programare cu orientare spre obiect (in engleza object oriented programming) si da-i bataie happy

2 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Dar ce anume te-ar interesa, despre ce? Fii mai explicita, te rog, ca sa te pot ajuta. happy