| ChibiRose a întrebat:

Vreau sa merg cu colegii si diriginta la predeal si vreau sa intru in echipa de majorete. Tata zice:"mai vedem cu excursia, majorete NU!", iar mama:'mai vedem cu majoretele, excursie NU!"Cum fac sa-i conving macar cu majoretele?

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Si eu as vrea sa intru in echipa de majorete. crying

| lia a răspuns:

Pai, ca sa-i convingi pe amandoi, trebuie sa o convingi pe mama ta. Ii poti da o mana de ajutor la treburile casnice si dupa ce petreci o zi intreaga cu ea, sa-i spui ca ti-ai dori foarte mult sa faci acest lucru.
Sunt convinsa ca stii cum sa o faci pe mama ta sa cedeze tongue

| waXonwaXoff a răspuns:

Incearca sa alegi un lucru, iar pe urma incearca sa ii convingi pe aman2.

| ChibiRose explică:

Majorete pentru concursuri, nimic de genul meciuri.Doar pentru concursuri de dans, si mentionez ca ma pricep destul de bine, nu toate au tinuta sumara, parintii zic ca nu am timp.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in echipa scolii la majorete, si probabil stiu ei ce stiu, mai bine lasa majoretele. De ce? Pai pentru ca la meciuri te schimbi pe unde apucilaughingcu baietii cu fetele toti gramadahappy, probabil parintii tai stiu asta, iar asta e unul din motive, apoi costumatia, foarte sumarabig grin. Cel putin asa este la mine, poate la tine e altfel, dar din poza pari foarte micuta, ce majorete faceti?big grinCe clasa esti?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super big grin... faceti si sarituri din alea periculoase?laughing