| matza1987 a întrebat:

Vreau sa plec in Anglia, dar am facut rezervarea pe numele de fata, intre timp ma casatoresc si trec pe numele sotului, o sa imi schimb buletinul si o sa imi fac si pasaport.Intrebarea mea este: o sa am probleme la check in daca nu se potriveste numele de pe rezervare cu numele de pe acte?

2 răspunsuri:
| apaplata_7449 a răspuns:

O sa poti sa-i areti actele de casatorie si nu cred ca o sa mai fie problema.

| itarkan a răspuns:

Din cate imi amintesc eu, se foloseste mai mult codul numeric personal, asa ca dupa casatorie nu cred ca o sa fie vreo problema.