| Foarfeca a întrebat:

Ziua mea este pe 12 mai (joi) si as vrea sa o serbez cu colegii in weekendul de dupa aniversare, dar avem o problema : pe 16 mai avem teza la romana (lunea care urmeaza dupa weekend) si profa este foarte drastica, adica pe sem I cea mai mare nota la teza a fost a mea adica 9.15. Credeti ca o sa vina invitatii? :-s

funda

1 răspuns:
| alessia a răspuns:

Da.tu poti sa-ti serbezi ziua sambata.sau vineri dupa ore.asa au sa aiba ei timp sa invete.happy
pa-pa si distractie placuta