| anonim_4396 a întrebat:

Ziua mea este pe 14 mai 2010. Implinesc 12 ani si nu stiu ce sa le spun parintilor sa-mi ia cadou; am cam de toate.va rog, niste sugestii pana la data de 1 mai 2010 daca se poate. Va rog mult de tot...

2 răspunsuri:
| bblock69 a răspuns:

Daca ai cam de toate...atunci iti pori ruga sa-ti deschida un cont de economii!
Asa inveti sa fii si "strangatoare" :cum ai un ban in plus il pui in cont! Cu timpul se vor strange acolo ceva bani si iti vei putea permite o excursie cu prietenii, o petrecere "beton", sau orice iti doresti!
Bafta si... La Multi Ani!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt... cea care a pus intrebarea.sa stiti ca eu stau la casa. Am curte destul de mare. Sa tineti cont de asta.