| Young27338273 a întrebat:

Buna seara, ce mai știți despre PANDEMIE? S-A TERMINAT NU? (ADICA AM AUZIT LA TV LA OBESERVATOR CA CICA IN BEIJING E IAR NU STIU CE DE PANDEMIE SI CICA JAPONIA NU MAI CREDE IN POVESTEA ASTA) ei amu vă întreb, voi ce părere aveți? Nu știu ce să zic voi? SINCER M-AM SATURAT

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Stai liniștit, la observator ăștia publică orice rahat neverificat prind, dacă e să mai fie vreun val o să știm.

| Young27338273 explică (pentru Frank51):

Așa o fi An Nou fericit alaturi de cei dragi numai bine zi buna in continuare

| blackann a răspuns:

Nu s-a terminat si avand in vedere ca sunt calatori din china care au dus iar in Italia, o sa mai dureze.

| haileewatson a răspuns:

Covid19 este activ in continuare, doar ca majoritatea populatiei a fost imunizata. https://covid19.who.int/

| AmandinaDragan a răspuns:

Mergi si fa doza 4 daca cumva ai supravietuit primelor 3.

| Motherlode a răspuns:

Nu s-a terminat. O sa mai dureze o buna perioada de timp